Туристичні сім-карти

Туристичні сім карти

Широку популярність на території України отримали туристичні SIM-карти різних операторів. Аналізуючи всі пропозиції на ринку, люди обирають для себе туристичні сім-карти з найбільш вигідними тарифами. Якщо ви любите подорожувати і робите це досить часто, зверніть увагу на наші привабливі пропозиції. Незважаючи на те, що ми є молодою компанією, Телетай перспективна, оскільки завжди дотримується інтересів клієнта.

Сьогодні ми пропонуємо туристичні сім-карти, завдяки яким, перебуваючи в будь-якій країні, ви зможете завжди залишатися на зв'язку. Дзвінок близьким іноді здатний підняти настрій, іноді він просто необхідний для того, щоб поділитися новими враженнями від побаченого. Якщо туристичні SIM-карти мають дорогі тарифи, то стає зрозуміло, що часті дзвінки вдарять по бюджету. Будьте впевнені, ми не допустимо цього. Витрачайте свої гроші з розумом, а ми подбаємо про якісний і недорогий зв'язок.

  • Безкоштовні вхідні більш ніж в 123 країнах;
  • Єдиний номер у більш ніж 162 країнах;
  • Дзвінки від 0,15 од.
  • Посекундна тарифікація;
  • Інтернет від 0,0083 од./10кб;
  • Відсутність порогів відключення послуг;
  • NEW! Тарифні плани "Вигідна Україна" "Дисконт"

Акція! Лише зараз ви маєте унікальну можливість придбати сім-картку "Телетай" з балансом 20 одиниць всього за 300 гривень!
У подарунок тарифний план "Вигідна Україна", завдяки якому ви зможете дзвонити з Європи та Туреччини по 0,25 од./хв.!

Безкоштовна доставка по всій території України на відділення "Нової Пошти" при замовленні сім-карти з балансом 10 од. або 20 од.

Баланс і тарифікація здійснюється в одиницях оператора. 1од. = 28 грн.Cтартовий баланс
Гарний номер
Ваше ім’я
Номер телефону:
E-mail
Місто


Адреса
Доставка
Безкоштовно по лінії метрополітену
Види доставки
Спосіб оплати


Коментар
Сума замовлення
180 грн.
Тепер, для того щоб придбати SIM-карту "Телетай" не потрібно витрачати час, простоюючи в чергах салонів зв'язку або навіть виходити з дому (офісу). Туристичні сім карти з балансом 0, 10, 20 або 100 одиниць оператора, сьогодні доступні кожному, у кого є Інтернет. Використовуючи спеціальний бланк замовлення, можливо без додаткових зусиль, всього за одну хвилину, оформити доставку міжнародної карти на будь-яку адресу. SIM-карти "Телетай" - це просто, швидко і неймовірно зручно!

Туристичні SIM-карти від Телетай доступні кожному!

Враховуючи популярність і затребуваність подібної послуги, ціна на туристичні сім-карти часто завищена. Але в нашій компанії просто немає дорогого роумінгу. Ми розуміємо, що зв'язок з близькими, колегами і родичами дуже важливий для кожного з нас. Саме тому розробили різні пропозиції.

Ви можете вибрати для себе туристичні сім-карти з різним початковим балансом, а також підібрати для них гарний номер. І, що найголовніше, замовлення можна зробити прямо через Інтернет. Це означає, що ви не витрачатимете зайві кошти на поїздку і заощадите особистий час. Ваша сім-карта буде доставлена кур'єром у зручний для вас час. Ми доставимо ваше замовлення не тільки в столиці, а й у будь-яке інше місто. Також для вашої зручності на сайті можна скористатися спеціальною формою, щоб відразу побачити суму замовлення.
Не втрачайте час на роздуми, оцініть всі переваги недорогого роумінгу від Телетай! Приєднуйтесь до щасливих та задоволених клієнтів нашої компанії.

 

Назад

Версія для друку

Надіслати SMS*

* — тільки для абонентів Teletie

80 символів

Купуйте вигідно!
Партнерам

Партнерам

Як стати партнером Телетай

Поповнити баланс

За допомогою карти VISA/MasterCard

За допомогою карти VISA/MasterCard