Тарифи на роумінг

Вартість послуг

Вартість дзвінків на номери європейських операторів

Тарифний план «Дисконт»

Тарифний план "Вигідна Україна"

Якщо раніше мобільний телефон був розкішшю, то тепер їм нікого не здивуєш. Ним користуються не лише для дзвінків в своїй країні, а й за її межами. Компанія Телетай пропонує своїм клієнтам найбільш вигідні роумінг тарифи. Якщо ви скористаєтеся нашою пропозицією, зможете по достоїнству оцінити якісний зв'язок і дійсно вигідні тарифи на міжнародні дзвінки. Вам не потрібно буде більше шукати інші пропозиції і порівнювати їх між собою. Ми врахували усі потреби сучасної людини, які можуть бути висунуті до зв’язку в цілому.

Багато хто використовує послуги різних операторів одночасно. Наприклад, в одного оператора доступні роумінг тарифи в одній країні, в іншого - тарифи на міжнародні дзвінки стають ощадливими вечорами і т.д. Телетай не вимагає компромісів, купивши SIM-карту стандарту GSM/3G, ви зможете телефонувати в будь-якому напрямку. Всі наші клієнти відзначають, що тарифи роумінгвід нашого оператора є дуже привабливими.

Дуже велика кількість людей мають родичів у Росії і часто до них їздять, як правило, роумінг тарифи в цій країні достатньо високі у інших операторів. Але ми дотримуємося інтересів своїх клієнтів, тому встановлюємо демократичні і доступні ціни. Тарифи роумінгу в Америці, Німеччині, Туреччині, Єгипті та багатьох інших країнах необгрунтовано завищені у великих операторів мобільного зв'язку. Користуючись наявністю відомого бренду ціни іноді дуже «кусаються». Розуміючи, наскільки важливо перебувати на зв'язку незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте, ми розробили низькі й доступні кожному в Україні тарифи. У нас немає європейських цін, але є європейська якість.

Приєднуйтеся до наших клієнтів і особисто переконаєтесь в тому, що тарифи на міжнародні дзвінки від Телетай - це більш ніж вигідно. З нами зв'язок стає ще краще, ще дешевше!

 

Назад

Версія для друку

Надіслати SMS*

* — тільки для абонентів Teletie

80 символів

Купуйте вигідно!
Партнерам

Партнерам

Як стати партнером Телетай

Поповнити баланс

За допомогою карти VISA/MasterCard

За допомогою карти VISA/MasterCard