Міжнародний роумінг

Міжнародна сім-карта від Телетай – це завжди вигідний роумінг

Мобільний телефон для сучасної людини - це необхідність. Без нього не обходиться навіть дитина, що вже казати про тих, хто займається бізнесом або змушений часто їздити за кордон. Сьогодні мало хто з національних операторів може похвалитися тим, що ціна на міжнародні дзвінки у них низька. Навіть при, здавалося б, приємній загальній картині, витрати на міжнародні дзвінки дуже високі.

Телетай пропонує своїм клієнтам найдешевший роумінг в різних країнах, наприклад, роумінг в Росії, США і по Європі. Якщо ви часто користуєтеся подібної зв'язком, то повинні хоча б приблизно знати тарифи наших конкурентів. Досить порівняти їх, щоб зрозуміти, що наші міжнародні сім карти і міжнародні дзвінки з них являються найбільш вигідними. Дешевий роумінг - це не вигадка, а реальність, якщо ви використовуєте міжнародний роумінг та міжнародні сім карти Телетай.

Роумінг в Росії

Як показує практика, найбільш популярним напрямком сьогодні є роумінг в Росії. Наші співвітчизники ведуть бізнес з сусідньою країною, мають там родичів, тому не хочуть відмовляти собі в такому задоволені, а іноді навіть необхідності, як спілкування. Якщо поглянути на біл-борди на вулицях українських міст, можна помітити, що вони рясніють рекламою про те, що оператори пропонують самий вигідний роумінг в Росії. Звичайно, цікаві пропозиції є, але, як правило, є і приховані платежі та різні додаткові надбавки.

Міжнародна SIM карта Телетай пропонує найдешевший роумінг в Росії. У нас ви не зустрінетеся з такою проблемою, як приховані платежі. Все дуже прозоро і зрозуміло для клієнта. Тому якщо вигідний роумінг в Росії для вас є необхідністю, не баріться та замовляйте у нас стартові пакети.

Міжнародний роумінг

Маєте партнерів по бізнесу закордоном?Збираєтеся поїхати відпочити закордон?Тоді вам потрібна єдина міжнародна SIM карта,яку пропонує наша компанія. З її допомогою ви зможете здійснювати міжнародні дзвінки в будь-якому напрямку. До ваших послуг якісний і максимально вигідний роумінг по Європі,а також доступний роумінг у США.

Буває,що закороткий час необхідно відвідати декілька країн. Погодьтеся, що кожен раз купувати картки місцевих операторів абсолютно не вигідно і не зручно. Набагато розумніше використовувати міжнародний роумінг,який доступний в більш ніж 160країнах.Телетай пропонує вам саме такий роумінг у США та інших країнах. SIM карта Телетай – справжній скарб. Це відмічають усі клієнти компанії. Лише спробуйте, і ви не розлучитеся з нею ніколи.

Міжнародна SIM карта – переваги використання

Ми пропонуємо вам скористатися карткою стандарту GSM/3G, котра має єдиний номер та дозволяє використовувати її в будь-якій країні. Сучасні можливості дозволили виготовити дещо надзвичайне. Отже, які ж переваги має ця міжнародна сім-карта:

  • Безкоштовні вхідні дзвінки
  • Дуже вигідні тарифи
  • Посекундна тарифікація
  • Безкоштовна служба технічної підтримки
  • Послуга "Передзвони мені"
  • Низька вартість послуги GPRS-інтернет
  • Відсутність порогів відключення
  • Послуга «Прихований номер» (СLIR)
Договір оферти

SIM карта Телетай унікальна та досконала. Вже дуже багато наших клієнтів зрозуміли це, тому рекомендують дешевий роумінг Телетай своїм друзям, партнерам і просто знайомим. Міжнародна сім-карта відкриє перед вами нові можливості. Оцініть самі всі її переваги, просто наберіть наш номер.

 

Назад

Версія для друку

Надіслати SMS*

* — тільки для абонентів Teletie

80 символів

Купуйте вигідно!
Партнерам

Партнерам

Як стати партнером Телетай

Поповнити баланс

За допомогою карти VISA/MasterCard

За допомогою карти VISA/MasterCard